Opis inwestycji

Inwestycja „Długa” to 3 piętrowy kompleks mieszkalno-usługowy, o roboczej nazwie Długa A i Długa B, usytuowany na obrzeżu Starego Miasta, zaledwie niecałe 200 m od głogowskiego Ratusza. Cała inwestycja jest realizowana w dwóch etapach, w energooszczędnej, nowoczesnej technologii. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, i co istotne budynki bez gazu. W czterech klatkach nowoczesne, cichobieżne windy. Wszystkie, bezczynszowe, o podwyższonym standardzie mieszkania (15 z antresolami) charakteryzuje przemyślany układ, funkcjonalne rozwiązania i nasłonecznienie. Poczucie komfortu potęgują przestronne tarasy i balkony. W pobliżu najważniejsze punkty miasta oraz pełna infrastruktura handlowo -usługowa.

„Długa A” nr administracyjny ul. Długa ...... to:
- 50 mieszkań o powierzchni od 40 do 104 m2 w cenie od 146 tys. zł do 425 tys. zł brutto
- 14  lokali użytkowych o powierzchni od 19 do 44 m2 w cenie 3400 zł/m2 netto

- 35 miejsc postojowych w cenie 40 tys. brutto za jedno miejsce

- 19 komórek lokatorskich o powierzchni od 2,85 do 7,20 mkw, w cenie 1728 zł/m2 brutto

Planowane zakończenie budowy I półrocze 2017 r.

 „Długa B” nr administracyjny ul. Długa ........ :
 Z chwilą skompletowania wszystkich niezbędnych materiałów, informację o II etapie zamieścimy na naszej stronie.

 


 Mieszkania oddajemy nabywcom w stanie deweloperskim, tj. zgodnie ze standardem i zakresem prac wykończeniowych. W związku z optymalizacją konstrukcji, powierzchnie poszczególnych pomieszczeń jak i samych mieszkań mogą ulec zmianie.

Lokale użytkowe,  ( jak zresztą i mieszkania) możemy łączyć, zwiększając powierzchnie i realizując wizję właścicieli. W każdym z lokali zaprojektowano pomieszczenie socjalne jak i sanitariat oraz ustawną część usługową z dużą witryną.
Nie przewidujemy w lokalach gastronomii.

Inwestycja „Długa” stanowi kontynuację udanych, poprzednich projektów. Szczegółowy opis technologii, wykończenia, standardu mieszkań jest zawarty na podstronie "Standard wykończenia".
 


Pobierz harmonogram prac