Opis inwestycji

Inwestycja „Szewska” to dwa budynki mieszkalno-usługowe, o roboczej nazwie Szewska Wschodnia i Szewska Zachodnia, usytuowane w ustronnym i cichym miejscu Starego Miasta, zaledwie 80 m od głogowskiego ratusza. Cała inwestycja jest realizowana w energooszczędnej, nowoczesnej technologii. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, i co istotne budynki bez gazu. W obu klatkach nowoczesne, cichobieżne windy. Wszystkie, bezczynszowe mieszkania charakteryzuje przemyślany układ, funkcjonalne rozwiązania i nasłonecznienie. Poczucie komfortu potęgują przestronne tarasy i balkony. W pobliżu najważniejsze punkty miasta oraz pełna infrastruktura handlowo -usługowa.

„Szewska Wschodnia” nr administracyjny ul. Szewska 8A:
- 28 mieszkań o powierzchni od 34 do 79 m2 w cenie 3780 zł/m2 brutto
- 5 lokali użytkowych o powierzchni od 54 do 80 m2 w cenie 3200 zł/m2 netto

 „Szewska Zachodnia” nr administracyjny ul. Szewska 5A:
- 32 mieszkania o powierzchni od 29 do 49 m2 w cenie 3780 zł/m2 brutto
- 5 lokali użytkowych o powierzchni od 55 do 78 m2 w cenie 3200 zł/m2 netto

Planowane zakończenie budowy w IV kw. 2015 roku


 Mieszkania oddajemy nabywcom w stanie deweloperskim, tj. zgodnie ze standardem i zakresem prac wykończeniowych. Spełniają one kryteria programu „Mieszkania dla Młodych” a ich wielkość, znakomite rozplanowanie powierzchni jak i lokalizacja powinny być wyzwaniem dla wszystkich najemców! (zamiast czynszu najmu, lepiej płacić ratę za swoje mieszkanie) W związku z optymalizacją konstrukcji, powierzchnie poszczególnych pomieszczeń jak i samych mieszkań mogą ulec zmianie.

Lokale użytkowe, ( jak zresztą i mieszkania) możemy łączyć, zwiększając powierzchnie i realizując wizję właścicieli. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nabywców, każdy lokal wyposażymy w wentylację mechaniczną a w każdym budynku zainstalujemy na dachu specjalną platformę dla posadowienia agregatów klimatyzatorów.
Nie przewidujemy w lokalach gastronomii.

Inwestycja „Szewska” stanowi kontynuację udanych, poprzednich projektów. Szczegółowy opis technologii, wykończenia, standardu mieszkań jest zawarty na podstronie "Standard wykończenia".
 


Pobierz harmonogram budowy „Szewska Wsch.” i "Szewska Zach."
Pobierz tabelę zaawansowania budowy "Szewska Wsch."

Pobierz tabelę zaawansowania budowy "Szewska Zach."