Wprowadzenie
Zaufaj wiedzy i doświadczeniu!
Spółka cywilna Jolanta i Zbigniew Rejman z siedzibą
w Głogowie powstała w 2006 roku. Prowadzona działalność gospodarcza zaowocowała w krótkim okresie czasu wieloma zrealizowanymi inwestycjami mieszkaniowymi, m. in. w Jeleniej Górze przy ulicy Kopernika, w Głogowie przy ulicy Norwida, Budowlanych, u zbiegu ulic Saturna i Merkurego, przy ul. Szewskiej oraz w Lubinie przy ul. Jana Kochanowskiego w sumie 278 mieszkań, 53 lokale użytkowe i 155 miejsc postojowych.
Zdobyte doświadczenie, wysokie kwalifikacje zawodowe i zdolności organizacyjne Inwestorów, są gwarancją sprawnego i terminowego zakończenia nowej inwestycji.
Doświadczenie i Realizacje
Nasze Aktualne Realizacje.
W poprzednich latach zrealizowaliśmy I etap Długa A – budowę kamienicy mieszkalno – usługowej z dwoma klatkami schodowymi, przy ulicy Młyńskiej 11A i 17A w Głogowie, tuż przy przyszłym Bulwarze Nadodrzańskim. 50 bezczynszowych mieszkań oraz 16 lokali użytkowych zrealizowanych w nowoczesnej, energooszczędnej technologii. W ramach proponowanej oferty cenowej część mieszkań spełniała kryteria programu Mieszkania dla Młodych.
Niedługo potem zakończony został II etap Długa B, w której zbuduwaliśmy 50 mieszkań, 15 lokali usługowych, 39 miejsc postojowych oraz 43 komórki lokatorskie.
Obecnie zakończyliśmy budowę lokali mieszkalnych na Placu Solnym w Głogowie. Ostatnie mieszkania wciąż są w sprzedaży!
Aktualnie realizujemy budowę około 150 mieszkań przy ul. Małgorzaty Cylejskiej na Osiedlu Piastów Śląskich w Głogowie.
- Kliknij i sprawdź nasze aktualne realizacje!
- Sprawdź naszą galerię
- Przejdź do formularza kontaktowego i zarezerwuj swoje mieszkanie!
- Masz jakieś pytania ? Napisz do nas!
Dlaczego nasze nieruchomości to dobry wybór ?
Co cechuje nasze nieruchomości?
Jakość wykonania
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wybieranie tylko najlepszych materiałów
Doskonała lokalizacja
Nasze Realizacje powstają w najciekawszych miejscach. Piękna okolica i doskonała komunikacja
Bulwar Nadodrzański
Bliskość Bulwaru stanowi idealne miejsce na rodzinne spacery lub spędzanie wolnego czasu
Aranżacja
Tworzymy dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu dobrze się żyje.
Sekcja pytań od Państwa
Często zadawane pytania
W tej sekcji znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych realizacji. Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedzi na interesujący Cię temat zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza.
Zakup mieszkania to duże przedsięwzięcie i poważna życiowa decyzja. Należy więc dobrze się do niego przygotować, zwłaszcza jeżeli będzie finansowany przy pomocy kredytu.
Posiadanie własnego mieszkania to jeden z fundamentów finansowego i osobistego bezpieczeństwa. Z tego powodu zwykle staje się jednym z pierwszych celów, które zakładamy sobie na progu dorosłości. Jednocześnie jednak to również poważna inwestycja, która wymaga posiadania znacznych środków. Kupno mieszkania krok po kroku za gotówkę prezentuje się zupełnie inaczej niż ten sam zakup realizowany przy pomocy kredytu hipotecznego. Choć ten drugi wariant wiąże się ze zdecydowanie wyższymi kosztami, często jest po prostu jedyną realną opcją. Zobowiązania tego typu z pewnością nie należy się jednak bać. Warto natomiast podejść do niego odpowiedzialnie i przemyśleć kilka scenariuszy. Czasami pójście na pewne kompromisy może umożliwić uzyskanie wymiernych oszczędności oraz lepsze zabezpieczenie domowego budżetu.
Na samym początku planowania zakupu mieszkania należy sporządzić odpowiedni plan. Ocenie powinniśmy poddać w nim zarówno finansowe i organizacyjne możliwości, jak i cel, który chcemy osiągnąć. Zakup mieszkania na własne cele mieszkaniowe to inwestycja, która po prostu musi być rentowna, w tym przypadku na rentowność wpływ mają jednak nieco inne czynniki, takie jak komfort życia czy długofalowe zabezpieczenie interesów swoich oraz rodziny. Warto więc zastanowić się nad kilkoma kwestiami:
- Posiadany kapitał: własne mieszkanie to spory wydatek. Ceny jednak znacząco się od siebie różnią i są uzależnione od wielu czynników. Przed przystąpieniem do zakupu mieszkania warto określić, jakimi środkami dysponujemy. Jest to ważne nie tylko w przypadku kupna za gotówkę, ale również kredytu hipotecznego: konieczne będzie w końcu wniesienie m.in. wkładu własnego oraz poniesienie innych kosztów, co przełoży się bezpośrednio na perspektywy dotyczące wyboru samego mieszkania.
- Potrzeby mieszkaniowe: wiele osób popełnia błąd, decydując się na zakup mieszkania, które w dłuższym ujęciu nie spełnia ich oczekiwań. Analizując oferty, warto wybrać taką, która odpowie nie tylko na obecne potrzeby, ale sprawdzi się również w innych scenariuszach. Kawalerka w centrum miasta może być dobrym mieszkaniem dla singla czy pary, ale będzie z pewnością zbyt mała w przypadku powiększenia się rodziny. Chociaż każdy kolejny metr kwadratowy oznacza wyższe koszty, czasami warto ponieść te wydatki i cieszyć się z czterech kątów, które będą wystarczające przez długie lata.
- Lokalizacja: własne mieszkanie powinno być także praktyczne. Kupując je, warto więc zwrócić uwagę na lokalizacje. Dobry dostęp do transportu publicznego czy łatwy dojazd do miejsca pracy (albo do potencjalnego miejsca pracy w przyszłości) to coś, co z pewnością docenimy w dłuższej perspektywie. Z drugiej strony: jeżeli szukamy cichego miejsca na uboczu, a wykonywane obowiązki sprawiają, że dobre skomunikowanie czy bezpośrednia bliskość sklepów i punktów usługowych nie jest konieczna, również należy uwzględnić to w poszukiwaniach.
- Indywidualne preferencje: często w procesie zakupu mieszkania idziemy na kompromisy, których potem żałujemy. Przyszły dom powinien być jednak dostosowany do naszych oczekiwań, a życie w nim powinno sprawiać nam po prostu radość. Warto więc skupić się na ofertach, które odpowiadają nam np. pod względem lokalizacji, metrażu czy możliwości aranżacyjnych.
Kupno mieszkania to długotrwały proces, który składa się z wielu elementów. Oczywiście nieco inaczej będzie prezentował się w przypadku chęci skorzystania z kredytu hipotecznego (co w wielu przypadkach będzie po prostu koniecznością), inaczej natomiast podczas kupna za gotówkę. W tym drugim scenariuszu, co zrozumiałe, odejdą formalności związane z zaciągnięciem kredytu hipotecznego, a najczęściej to właśnie one zabierają najwięcej czasu i nerwów.